środa, 1 września 2010

Zostaw Wiadomość

Dziś ostatnia audycja Zostaw Wiadomość. Uwielbiałam tą audycję. Jak tylko mogłam to słuchałam jej praktycznie każdego dnia, praktycznie od drugiej klasy gimnazjum. Pamiętam jak ze Skoucz namiętnie słuchałyśmy jej, a na drugi dzień opowiadałyśmy o wrażeniach. Pamietam w pierwszej liceum jak byłam w szpitalu i nawet tam słuchałam tej audycji. Oj strasznie mi smutno, że więcej nie usłyszę głosu Tomka Kosiorka i nie będę usypiała słuchając o czym toczy się rozmowa w radiu. Często w życiu codziennym odnosiłam się do tematów z audycji i odpowiedzianych w niej historii. Uwielbiałam też tą melodyjkę co leciała w tle. Nie raz wysyłałam smsy. Pisałam mejle. Czasem były nawet czytane w eterze. Uwielbiałam też muzykę, którą puszczał T.K. w tej audycji. Idealnie pasowała do klimatu audycji i do sennego nastroju. Praktycznie zawsze słuchałam 'Zostaw Wiadomość' leżąc już w łóżku. Oj, kończę tą notkę ale bardzo mi smutno, że to już koniec tej audycji. Nie raz i nie dwa płakałam przy niej, i nie raz i nie dwa nagrywałam audycje na kasety.
Oh, co za bałwan pozwolił zamknąć tą audycję. Przecież na forum polskiego radia, to ona miała najwięcej zwolenników i tematów.
Mam nadzieję, że jeszcze usłyszę głos T.Kosiorka . I mam nadzieję, że to żart.

Bardzo mi smutno -M.

5 komentarzy:

 1. Również uwielbiałam te audycje :( I wogóle to radio. Smutno, smutno.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, Tomek Kosiorek i jego goscie towarzyszyli mi przez dwa lata studiow

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie słuchałam czwórki, ale jeśli mogę choć troszke pomóc w tej sytuacji, to polecam 'Trójke pod księżycem', którą prowadzi D. Bugalski. Co czwartek od godziny 00.00 - 02.00. Oczywiście w Trójce:) Po Twoim opisie wydaje mi się, że te audycje mają ze sobą dużo wspólnego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja słuchałam "Zostaw widomość" jak Czwórka była Bisem, a później Radiem Euro. Nie wiem kto teraz tam rządzi, ale musi być skończonym kretynem. W Trójce też zlikwidowali wszytskie nocne audycje - cudem ocalały tylko te weekendowe :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Kosiorek sam zrezygnował http://mediafm.net/radio/27225,Czworka-bez-Kosiorka-i-Zostaw-wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń