poniedziałek, 5 października 2009

SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP SWAP

No dość niedawno był Swap w Busku,a  teraz czas na lubelską edcję; ) Mam nadzieję, ze będzie to impreza na dużą skalę;)  Mówię komu się da i myślę, że mogę jeszcze trochę pomóc dziewczynom przy organizacji. Narazie zapraszam wszytskich . (nie tylko płeć piękną!) 25-ego do Tektury -"Przestrzeni Inicjatyw Twórczych" ! I do zobaczenia: ) Szczegóły u dziewczyn pod mejlem niżej wymienionym -

A apropo uczelni i zycia tu, tak narazie? Przecież jeszcze nie pisałam . A jest dobrze : ) Powoli poznaje ludzi i zycie. Powoli. Na zajęciach słucham o warstwach halek ,które duchowni mają pod i nad albami. Powoli zaczynają się problemy z rachunkami, i lada moment coś mnie trafi, żeby ten Lublin tak od środka poznać! Żeby uczestniczyc w czym się tylko da. Pełna ambicji i pomysłów M. która przed chwilą wysłała setki e-maili w związku z dorywczą pracą i wolontariatem.

ps. Tak w ogóle! Za dużo fajnych ciuchlandów mam na osiedlu. Oj za dużo. Przy takim zaopatrzeniu ciężko coś zaoszczędzić, a jutro rano znów dostawa. Muszę więc jeszcze wskoczyć tam rano -przed autobusem na zajęcia. "Zostaw Wiadomosc" w radiu się skonczyło to ja odkladam to pudełko na bok ibiegnę  do wanny. Padam z nóg!

x. M

6 komentarzy:

 1. kurka, szkoda, że w lublinie ten swap!
  a z lumpeksami - współczuję i zazdroszczę zarazem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. nooo proszę ;D tyle ciuchów masz wkoło ?
  a gdzie to jest haha ;DD ..
  ok ! nie będę robiła Ci konkurencji , ale na kawę to musimy wyskoczyć ..

  OdpowiedzUsuń
 3. no racja, w Twojej okolicy masa ciuchlandów ;) to też moja okolica, więc troche szkoda, że najlepsze ciuchy do Ciebie pójdą :D pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. żałuję ze akurat nie będzie mnie w lublinie 25;) w ten piątek przyjeżdżam i w niedziele uciekam;]

  OdpowiedzUsuń