środa, 14 kwietnia 2010

tylko zdjęli zimowe opony i już czują wiatr we włosach!

*


W przeciągu dwóch godzin widziałam dwa wypadki samochodowe -w obu przypadkach było to zderzenie 3 aut. I w obu przypadkach wydłużyło to mój autobusowy przejazd. Cały dzień było zachmurzone, myślałam już że dziś będzie pierwsza tej wiosny burza . W sumie jeszcze nie jest powiedziane, że jej nie będzie! Katar mam jeszcze bardziej intensywny niż wczoraj, na dodatek, boli mnie brzuch od kichania (?) , nos od wycierania chusteczkami , pieką mnie oczy i boli głowa. A jutro kolejne kolokwium z Łaciny i muszę się zaraz wziąć za naukę! Wcześniej tylko zrobię sobię bułeczki na parze i ogarnę w pokoju. Notatka z powodu kataru i wyżej wymienionych dolegliwości jest jeszcze bardziej nieskładna niż zwykle, więc już nie męczę! Wrzucam zdjęcia i zbieram się do nauki!


w tej całej żałobie narodowej lubię to że jak kladę się spac i włączam radio (centrum, euroalbo trójkę) to lecą same wolne piosenki i przyjemiej się zasypia..

4 komentarze:

 1. ale Ci szybko włosy urosły :)
  czekam na list wiesz...

  OdpowiedzUsuń
 2. super foty! a ja ciągle na zimówkach...

  OdpowiedzUsuń
 3. o rany :) kimkolwiek jest ta pani ze zdjęcia, od dzisiaj staję się zakompleksioną fanką jej urody ; p (piegi!!!!) i też napiszę w końcu! marcysia! obiecuję :(

  OdpowiedzUsuń
 4. pa : cały czas noszę go przy sobie! Wyślę ! Wyślę!
  bahou: wszak to Zuzia!:D

  OdpowiedzUsuń